Bezoekadres

TV De Krim

Horstra's Wijk 5A

Nederland

7782 RA De Krim

1e Jeugdkampioenschap TV De Krim succes.

Jeugdtennis 2017 (CK) De Krim.jpg

Op vijf zaterdagen streden de jeugdige tennissers van TVDK om de eer en de beker.

Er konden punten verdient worden in zowel het enkel- als het dubbelspel. Tevens waren er nog een aantal andere onderdelen, zoals een conditieoefeningen en een tennisspel, waar ook nog puntjes konden worden behaald.

Deze tennisdagen werden begeleid door Denis Batenburg, de trainer van TVDK.

Op de laatste zaterdag waren de verschillen in het klassement best klein.

Uiteindelijk ging de eerste prijs naar TeyeHendriks. Met slechts een half puntje minder werd Mette van de Wetering tweede.

Dit was de eerste grote stap voor de jeugd naar het spelen van officiƫle wedstrijden van de tennisbond. De spelers en speelsters hebben veel geleerd en vooral ook veel plezier beleefd aan het spelen van deze potjes.

Voor alle deelnemers was er een bidon en een rugzakje dat werd aangeboden door Prins Sport uit Hardenberg.