Bezoekadres

TV De Krim

Horstra's Wijk 5A

Nederland

7782 RA De Krim

Bericht uit 'De Toren'

dsci1755.jpgDe dames van het donderdagmorgenteam van TV De Krim zijn 26 mei kampioen geworden in de derde klasse van de damesdubbel 45+.

Na zes wedstrijden bleef het team onder leiding van Tineke Drenthen ook de laatste wedstrijd ongeslagen. Daarmee hadden ze niet alleen alle wedstrijden gewonnen, maar ook de meeste punten in hun klasse vergaard. Bij thuiskomst werd het team hartelijk welkom geheten door het bestuur, waarna ze uiteraard een fotomomentje hadden. Met de winnaars, Nel Bosman, Tineke Drenthen, Jopie Benjamins, Marianne Brink en Geesje Pieters werd de dag afgesloten met een hapje en een drankje.

Zij promoveren nu naar de 2de klasse. Van harte gefeliciteerd!!

 

Ook te vinden op: Artikel De Toren