Bezoekadres

TV De Krim

Horstra's Wijk 5A

Nederland

7782 RA De Krim

Noabervisiet De Krim was weer gezellig

Op vrijdagavond 10 juni verzamelden de deelnemers aan de Noabervisiet zich aan de Horstra's Wijk in De Krim om daar een gezellig potje te tennissen met en tegen elkaar. Diverse nieuwe, maar ook enkele bekende gezichten startten de avond met koffie en Slatmanskoek. Na het openingswoord werden de eerste 8 spelers losgelaten op de tennisbanen en kwamen ze na 25 minuten moe maar voldaan weer naar de zijkant voor het melden van hun resultaat. Na 7x herhalen had iedereen 4x een partij gespeeld en kon de balans worden opgemaakt.

1: Slagharen, 86 punten
2: Gramsbergen, 79 punten
3: Dedemsvaart, 55 punten
4: De Krim, 48 punten

Er waren ook nog onderlinge resultaten en de winnaars per vereniging waren:

1: Louis Helmich (Slagharen), 28 punten
2: Chiel de Man (Gramsbergen), 27 punten
3: Herry Holtkuile (De Krim), 22 punten
4: Kees Antuma (Dedemsvaart), 21 punten

Er werd tot in de late uurtjes doorgeborreld en er werd teruggekeken op een geslaagde avond. Klik hier voor de foto's.

Op naar de volgende Noabervisiet in Gramsbergen op 10 september.